ÖNEMLİ NOT!!!

Merhabalar,
Bu yazıyı yazma amacım: ilk kez böyle bir şeye kalkışacağım için sizlere duyurmaktı.. Blogun eski halini -temasını, hani şu siyahlı olan- bilenler bilir. Blog dünyasında sıradanlaştığımı düşünüyorum ve evet eski temama geri döneceğim. Buna ek olarak da blogun ismi ve içeriğinde ufak bir değişim gerçekleşecek. Sayfalar, yazılar vb bazılarını bulamayabilirsiniz.
Blogger urlmiz değişeceği için sizi uyarmak istedim. Eğer ki url üzerinden blogumuza giriyorsanız bir dahaki girişte blog bulunamadı gibi bir yazıyla karşı karşıya kalabilirsiniz.
levlagridekisiyah.blogspot.com.tr adresindeki levlagridekisiyah kısmı değişecek. Bilginize...

Neden bu değişim derseniz, yazmama ve içimi rahat tutmama daha bir yardımcı olacağını düşündüğüm için bunu yapıyorum. Temamla oynamayı özledim ve o tema kesinlikle bana özgüydü. Bunu düşününce evet onu kullanmalıyım diyorum. Umarım beni anlıyorsunuzdur. Neyse efendim, bu url değişikliği izleyici olanlar açısından sıkıntı yaratmayacak, merak etmeyin. Bizi yine takip ettikleriniz kısmında bulabileceksiniz. E-Posta abonelerimize gelince gerçekten onlara nolacağını bilmiyorum. Ama sanırım tekrar abonelik gerekecek.

Şimdilik bu kadar. Birkaç gün sonra yepyeni bir içerik ve isimle döneceğiz. Hoş kalın.

Özlem Ekici

Blog yazarı

8 yorum:

 1. O halde yenilenmiş halinizle sizi bekliyor olacağız.:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnşallah beklediğinize değecek :)

   Sil
 2. Değişiklik iyidir ama sizinki bayağı bi köklü =) Kolay gelsin. Yardımcı olabileceğim bir konu olursa bana ulaşabilirsiniz ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet, köklü bir değişiklik :) Teşekkürler.

   Sil
 3. İçinize sinmesi önemli tabii ki ♥

  YanıtlaSil
 4. piki. hayırlı olsun. ben de duyururum piku :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkür ederim deeeeeppppppp :))))

   Sil

Instagram